Dwugodzinny wyścig długodystansowy zakończył zmagania wrześniowej rundy mistrzostw Polski dla zawodników OMM Drive Super S Cup. Swoje pierwsze zwycięstwo, z przewagą zaledwie 0,113 sekundy, odnieśli Bartosz Alejski i Paweł Lepert.

Adrian Lewandowski odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w Wyścigowych Mistrzostwach Polski OMM Drive Super S Cup. Ubiegłoroczny debiutant pokonał w sobotnim wyścigu na Torze Poznań Tomasza Pawlaczyka i Adama Karkuszewskiego.

Lider klasyfikacji generalnej Wyścigowych Mistrzostw Polski OMM Drive Super S Cup Bartosz Alejski odniósł swoje czwarte zwycięstwo w sezonie 2020, po trwającej prawie cały wyścig rywalizacji z Robertem Boruszakiem na Torze Poznań.

Ubiegłoroczny mistrz Polski Super S Cup Jacek Cichopek wywalczył pole position do sobotniego dwugodzinnego wyścigu długodystansowego na Torze Poznań. Rybniczanin wspólnie z Marcinem Olejniczakiem będą walczyć o drugie zwycięstwo z rzędu.

Robert Boruszak wywalczył swoje drugie pole position w sezonie 2020 Wyścigowych Mistrzostw Polski Super S Cup. Pokonał on w piątkowych kwalifikacjach na Torze Poznań lidera klasyfikacji generalnej Bartosza Alejskiego oraz Adama Dębickiego.

Cztery wyścigi za nami, a cztery wciąż przed nami. Sezon 2020 Wyścigowych Mistrzostw Polski OMM Drive Super S Cup rozgrywany jest w ekspresowym tempie i już za niecały miesiąc poznamy nowego mistrza kraju. Druga połowa tegorocznego cyklu właśnie rozpoczyna się na Torze Poznań.

Jacek Cichopek i Marcin Olejniczak odnieśli zwycięstwo w sobotnim wyścigu drugiej rundy Mistrzostw Polski w wyścigach długodystansowych. Załoga #77 zdublowała wszystkich rywali w klasyfikacji pucharowych MINI Cooperów.

Zaledwie sześciu wyścigów potrzebował Tomasz Pawlaczyk, aby dołączyć do grona zwycięzców w Wyścigowych Mistrzostwach Polski OMM Drive Super S Cup. W sobotnim wyścigu na Torze Poznań pokonał lidera klasyfikacji generalnej Bartosza Alejskiego oraz Adama Dębickiego.

Lider klasyfikacji generalnej Bartosz Alejski pozostaje niepokonany w tegorocznych Wyścigowych Mistrzostwach Polski OMM Drive Super S Cup po tym, jak w piątkowym wyścigu drugiej rundy zamienił pole position na trzecie z kolei zwycięstwo na Torze Poznań.

Debiutujący w ten weekend za kierownicą pucharowego MINI Damian Lempart i Adam Karkuszewski wywalczyli pole position do drugiej rundy Mistrzostw Polski w wyścigach długodystansowych na Torze Poznań.

Zwycięzca obu wyścigów pierwszej rundy Wyścigowych Mistrzostw Polski OMM Drive Super S Cup Bartosz Alejski stoi przed szansą powiększenia swojej przewagi w klasyfikacji generalnej. Wystartuje bowiem z pole position do piątkowego wyścigu na Torze Poznań.

Startujący w OMM Drive Super S Cup Robert Boruszak i Tomasz Pawlaczyk rozpoczęli sezon Mistrzostw Polski w wyścigach długodystansowych od zwycięstwa w klasyfikacji pucharowych MINI. Podczas dwugodzinnej inauguracji na Torze Poznań pokonali Michała Molskiego i Toona Knapena.

Partnerzy

ECU Master Mikinka Projekt Racing Tires RacingFlex MG Dealer MINI Smorawiński

Organizator