Przedstawiamy wypowiedzi najlepszej trójki szóstego wyścigu Mistrzostw Polski Ecumaster Super S Cup sezonu 2021, który odbył się w piątek na Torze Poznań.

Adam Dębicki powiększył swoje prowadzenie w klasyfikacji generalnej Ecumaster Super S Cup, wygrywając po raz trzeci w sezonie 2021. Przebił się przez pół stawki, by pokonać Mistrza Polski Bartosza Alejskiego w mokrym sobotnim wyścigu wrześniowej rundy na Torze Poznań.

Przedstawiamy wypowiedzi najlepszej trójki piątego tegorocznego wyścigu Mistrzostw Polski Ecumaster Super S Cup, który odbył się w piątek na Torze Poznań.

Michał Molski zamienił pierwsze pole position na pierwsze zwycięstwo w Ecumaster Super S Cup. W piątkowym wyścigu na Torze Poznań pokonał on Adriana Lewandowskiego i lidera klasyfikacji generalnej Adama Dębickiego.

Tomasz Pawlaczyk i Jakub Kojder wywalczyli pierwsze pole startowe do sobotniego dwugodzinnego wyścigu długodystansowego podczas wrześniowej rundy Mistrzostw Polski na Torze Poznań.

Trzecia sesja kwalifikacyjna w sezonie 2021 Wyścigowych Mistrzostw Polski Ecumaster Super S Cup przyniosła niespodziankę. Swoje pierwsze pole position na Torze Poznań wywalczył Michał Molski.

Adam Dębicki i Damian Stachowiak przełożyli swoją znakomitą dyspozycję z sobotnich zmagań Ecumaster Super S Cup na popołudniowy dwugodzinny wyścig długodystansowy. Dla obu to pierwsze zwycięstwo w Mistrzostwach Polski Endurance.

Adam Dębicki odniósł swoje drugie zwycięstwo w sezonie 2021 Wyścigowych Mistrzostw Polski Ecumaster Super S Cup i powrócił na prowadzenie klasyfikacji generalnej. W sobotnim wyścigu na Torze Poznań pokonał Jakuba Kojdera i Adriana Lewandowskiego.

Przedstawiamy wypowiedzi najlepszej trójki trzeciego tegorocznego wyścigu Mistrzostw Polski Ecumaster Super S Cup, który odbył się w piątek na Torze Poznań.

Bartosz Alejski zapewnił sobie komplet punktów na koniec trzeciego wyścigu sezonu 2021 Wyścigowych Mistrzostw Polski Ecumaster Super S Cup. Aktualny mistrz Polski pokonał w piątkowych zmaganiach na Torze Poznań Tomasza Pawlaczyka i Adama Karkuszewskiego.

Tomasz Augustyniak i zaliczający swój debiut za kierownicą pucharowego MINI Coopera S Nikodem Wiśniewski wygrali kwalifikacje do drugiej rundy Mistrzostw Polski Endurance na Torze Poznań.

Bartosz Alejski wywalczył swoje pierwsze w pole position w sezonie 2021 Ecumaster Super S Cup. Aktualny mistrz Polski wystartuje aż osiem pozycji przed liderem klasyfikacji generalnej Adamem Dębickim.

Partnerzy

ECU Master Mikinka Projekt Racing Tires RacingFlex MG

Organizator


DRIVE SQUAD
ul. Modrzewiowa 3
64-320 Niepruszewo

tel. 664 952 259
e-mail: mariusz@drivesquad.pl