Znany ze swoich startów w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski Jarosław Adamiak zadebiutuje w cyklu Wyścigowych Mistrzostw Polski OMM Super S Cup podczas nadchodzącej rundy na Torze Poznań.

Reprezentant Automobiklubu Kieleckiego ostatnie trzy sezony spędził w klasie E1-2000 Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, gdzie dwukrotnie stawał na podium klasyfikacji generalnej, a jego najlepszym wynikiem był tytuł wicemistrza kraju w 2017 roku.

Adamiak będzie jednym z dwóch nowych zawodników w stawce OMM Super S Cup podczas lipcowej rundy – ze startującymi regularnie kierowcami zmierzy się również zawodnik Mistrzostw Polski RallyCross Robert Mazurkiewicz.

Trzeci tegoroczny weekend wyścigowy OMM Super S Cup odbędzie się w dniach 19-21 lipca. Rywalizacja rozpocznie się od kwalifikacji w piątek o 13:50, które wyznaczą kolejność na starcie sobotniego wyścigu na dystansie 25 minut, który zaplanowano na godzinę 13. Drugi wyścig, do którego kierowcy ustawią się w odwróconej kolejności z poprzedniego dnia, odbędzie się w niedzielę o 12.

Więcej o OMM Drive Super S Cup na WRC.net.pl.

Partnerzy

ECU Master Mikinka Projekt Racing Tires RacingFlex MG Dealer MINI Smorawiński

Organizator