Zwycięzca dwóch ostatnich rund Mistrzostw Polski RallyCross w Słomczynie oraz Toruniu Robert Mazurkiewicz zasili stawkę Wyścigowych Mistrzostw Polski OMM Super S Cup podczas nadchodzącego weekendu wyścigowego na Torze Poznań.

Były mistrz Polski w wyścigach górskich startuje obecnie w dywizji SuperNational MPRC, gdzie w sezonie 2017 wywalczył tytuł mistrzowski. Choć początek tegorocznej rywalizacji nie potoczył się dla niego najlepiej, to zwycięstwa w dwóch ostatnich rundach pozwoliły mu wyjść na czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej, z zaledwie dwupunktową stratą do poprzedzającego zawodnika.

W przerwie przed kolejną rundą MPRC na litewskim torze Vilkyčiai, zawodnik Automobilklubu Kieleckiego spróbuje swoich sił za kierownicą pucharowego MINI Coopera S, mierząc się ze stawką mistrzostw kraju na Torze Poznań. Pochodzący ze Starachowic kierowca będzie jednym z dwóch nowych nazwisk na liście zgłoszeń.

Najbliższa runda Super S Cup odbędzie się w dniach 19-21 lipca. Prowadzenia w klasyfikacji generalnej bronić będzie Bartosz Alejski, mający dwupunktową przewagę nad tegorocznym debiutantem Jackiem Cichopkiem. Aktualny mistrz serii Jacek Łukaszych jest trzeci, z 10-punktową stratą.

Więcej o OMM Drive Super S Cup na WRC.net.pl.

Partnerzy

ECU Master Mikinka Projekt Racing Tires RacingFlex MG

Organizator


DRIVE SQUAD
ul. Modrzewiowa 3
64-320 Niepruszewo

tel. 664 952 259
e-mail: mariusz@drivesquad.pl