Trening

P Nr Kierowca Rezultat Okr.
1 99 Paweł Lepert 1:54,275 10
2 77 Marcin Olejniczak 1:54,497 16
3 8 Przemysław Pluciński 1:54,901 18
4 11 Bartosz Alejski 1:55,141 19
5 88 Grzegorz Pietrucha 1:55,176 18
6 46 Tomasz Augustyniak 1:55,594 15
7 9 Bartłomiej Tabaczyński 1:57,466 15
8 3 Juliusz Syty 1:58,299 5

Kwalifikacje

P Nr Kierowca Rezultat Strata Pkt.
1 66 Jakub Kojder 1:54,787   6
2 11 Bartosz Alejski 1:54,796 + 0,009 5
3 8 Przemysław Pluciński 1:54,843 + 0,056 3
4 99 Paweł Lepert 1:54,892 + 0,105 2
5 13 Jacek Łukaszyk 1:55,080 + 0,293 1
6 77 Marcin Olejniczak 1:55,394 + 0,607  
7 9 Bartłomiej Tabaczyński 1:56,323 + 1,536  
8 88 Grzegorz Pietrucha 1:56,405 + 1,618  
9 46 Tomasz Augustyniak 1:56,521 + 1,734  
10 40 Karol Ślisiński 2:03,675 + 8,888  
11 3 Juliusz Syty 2:05,458 + 10,671  

Wyścig 1

P Nr Kierowca Rezultat Strata Pkt.
1 66 Jakub Kojder 27:14,881 (14 okr.) 25
2 8 Przemysław Pluciński 27:19,207 + 4,326 18
3 99 Paweł Lepert 27:23,139 + 8,258 15
4 13 Jacek Łukaszyk 27:26,691 + 11,810 12
5 88 Grzegorz Pietrucha 27:33,553 + 18,672 10
6 11 Bartosz Alejski 27:57,695 + 42,814 8
7 9 Bartłomiej Tabaczyński 27:58,099 + 43,218 6
NSK 40 Karol Ślisiński   + 2 okr.  
NSK 46 Tomasz Augustyniak   + 9 okr.  
NSK 3 Juliusz Syty   + 11 okr.  
NSK 77 Marcin Olejniczak   + 11 okr.  

Najszybsze okrążenie: Przemysław Pluciński – 1:55,127 na 2. okrążeniu

Wyścig 2

P Nr Kierowca Rezultat Strata Pkt.
1 11 Bartosz Alejski 24:58,715 (11 okr.) 25
2 13 Jacek Łukaszyk 24:58,962 + 0,247 18
3 77 Marcin Olejniczak 25:02,583 + 3,868 15
4 99 Paweł Lepert 25:20,642 + 21,927 12
NSK 8 Przemysław Pluciński   + 1 okr.  
NSK 88 Grzegorz Pietrucha   + 5 okr.  
NSK 66 Jakub Kojder   + 5 okr.  
NSK 9 Bartłomiej Tabaczyński   + 7 okr.  
NSK 3 Juliusz Syty   + 9 okr.  
NSK 46 Tomasz Augustyniak   + 9 okr.  
NSK 40 Karol Ślisiński   + 11 okr.  

Najszybsze okrążenie: Jacek Łukaszyk – 1:55,772 na 6. okrążeniu

Partnerzy

ECU Master Mikinka Projekt Racing Tires RacingFlex MG Dealer MINI Smorawiński

Organizator