Drive Squad wspiera WOŚP 2023

Nasza ekipa ponownie wspiera WOŚP. Wspólnie z Automobilklubem Wielkopolskim zapraszamy na 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Torze Poznań. Dla pasjonatów szybkiej jazdy mamy też aukcję, w której do wylicytowania Dzień na Torze Poznań. W tym roku zbieramy na walkę z sepsą.

DriveSquad wspólnie z Super S Cup ponownie pokazują swoje wielkie serce do pomagania. Jako współorganizatorzy 31. Finału WOŚP na Torze Poznań, czekamy na wszystkich zainteresowanych w strefie parku maszyn już 29 stycznia 2023 roku, w godz. 10:00-19:00.

Dla przybyłych przygotowaliśmy przejazdy na prawym fotelu z Mistrzami Polski Super S Cup wyścigowymi Mini Cooper S, których pieniądze ze zbiórki zasilą skarbonkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W strefie chillout ekipa Drive Squad przygotowała moc atrakcji.

Automobilklub Wielkopolski przygotował też dodatkowe atrakcje, takie jak pokazy aut sportowych, amerykańskich, zlot pojazdów zabytkowych i epoki PRL. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć samochód Safety Car, ale i wziąć udział w paradzie po torze. Będą też food-trucki oraz ognisko ze światełkiem do nieba. Wjazd na teren Toru Poznań jest bezpłatny.

DriveSquad i Tor Poznań wspierają podwójnie

Oprócz zbiórki i przejazdów na rzecz WOŚP, rozpoczęliśmy niedawno licytację pełnego wrażeń Dnia na Torze Poznań z Automobilklubem Wielkopolskim. Na Allegro pojawiła się więc aukcja charytatywna, w której do wylicytowania wypożyczenie Mini Cooper S z serii wyścigowej oraz pełny dzień jazd treningowych z Mistrzem Europy Strefy Centralnej 2021 - Jakubem Litwinem.

 

Więcej informacji zarówno o Finale WOŚP na Torze Poznań w Przeźmierowie, a także licytacji DriveSquad i Automobilklubu Wielkopolskiego znajdziesz poniżej:

https://www.facebook.com/events/6090873480957048/

https://bit.ly/licytacjaDRIVESQAD

Sponsor tytularny

Work Stuff

Partner technologiczny

ECU Master
Yokohama

Patronat medialny

Motowizja

Organizator

DRIVE SQUAD
ul. Modrzewiowa 3
64-320 Niepruszewo

tel. 604 145 514
e-mail: przemek@drivesquad.pl