W nadchodzącym sezonie naszych stałych (i przyszłych) zawodników i klientów czekają zmiany. OMM wraca do swojej pierwotnej działalności związanej z budową i przygotowaniem aut na off road, a organizacją wyścigów samochodowych w formule mistrzowskiej (PZM) oraz innych eventów samochodowych na asfalcie… i nie tylko od tego roku zajmuje się DRIVE SQUAD (dawniej OMM Drive).

DRIVE SQUAD to ekipa ludzi z wielką pasją do motorsportu, której efekty mogliście oglądać w poprzednich sezonach Super S Cup oraz innych rozwijanych w międzyczasie projektów.

Poza dobrymi chęciami mamy też spore doświadczenie techniczne i organizacyjne, a nasi dotychczasowi klienci mogą to potwierdzić.

Z DRIVE SQUAD masz możliwość sprawdzenia się za kierownicą profesjonalnie przygotowanej wyścigówki i przeżycia sezonu wyścigowego lub choćby wybranej rundy ze wszystkimi „fajerwerkami”, o jakich pewnie już słyszałeś. Oferujemy pełne spektrum przygotowania kierowcy, auta i wydarzenia na torze.

Realizujemy również inne potrzeby na hurtowe dostawy adrenaliny. Nasz stale rozbudowywany park maszynowy to świetna baza dla zainteresowanych eventami na asfalcie, szutrze i śniegu. Oferujemy organizację amatorskich zawodów, treningów indywidualnych i grupowych pod okiem instruktorów oraz kilka innych „perełek” motorsportowych, o których będzie jeszcze czas powiedzieć więcej.

Dla naszych zawodników motorsport z DRIVESQUAD nie kończy się w warsztacie. Nasze pełne wsparcie dla tych, którzy chcą rozwijać swoją fascynację z jazdy sportowymi samochodami obejmuje wszystko to, czego potrzebujesz: od rangi wyrównanych i dobrze zbilansowanych zawodów w formule Mistrzostw Polski i Endurace, przez profesjonalne szkolenia z najlepszymi instruktorami, support techniczny i eventowy na torze, po niezastąpiony „networking” na treningach i wyścigach z ludźmi, którzy podzielają Twoje motorsportowe pasje.

Więcej o OMM Drive Super S Cup na WRC.net.pl.

Partnerzy

ECU Master Mikinka Projekt Racing Tires RacingFlex MG

Organizator


DRIVE SQUAD
ul. Modrzewiowa 3
64-320 Niepruszewo

tel. 664 952 259
e-mail: mariusz@drivesquad.pl