W połowie marca (12.03.2023 r.) rozpoczął się kolejny sezon Tor Poznań Track Day Mistrzostw Okręgu Poznańskiego PZM w Amatorskich Samochodowych Wyścigach Płaskich. Będziemy tam z osobną klasyfikacją TPTD Super S Cup!  Jeśli chcesz wziąć udział w amatorskich zawodach z nagrodami oraz w walce o tytuł Mistrza Okręgu PZM – ta impreza jest dla Ciebie.

Do zawodów możesz przystąpić bez własnego auta, bez umiejętności, bez licencji kierowcy wyścigowego. Jeśli chcesz, pojedzie z Tobą instruktor, który pomoże Tobie zdobyć podium. Zgłoszenia przyjmowane są na stronie www.tptd.pl lub na miejscu. My gwarantujemy Tobie auto, z nielimitowanym paliwem i oponami, z zapleczem mechaników i parkiem maszyn. Ty potrzebujesz tylko zapału i rywalizacji. 

Emocje gwarantowane – dla pierwszych trzech miejsc w klasyfikacji sezonu mamy:

  • tytuł Mistrza TPTD Super S Cup,
  • dzień treningowy w Pucharze Super S Cup,
  • dwie wejściówki do Paddocku w tracie startu MINI w #WSMP 2024.

Dodatkowo dla wszystkich startujących, od partnera cyklu - Carrera Cars Team - każdorazowo Vouchery na 500 zł do wykorzystania na usługi w samochodach ze stajni firmy w całym sezonie 2023!

Weź udział w pierwszym Amatorskim Pucharze Tor Poznań Track Day Super S Cup i dołącz do rodziny kierowców #DriveSquad. Cena uczestnictwa już od 5999 zł.

Więcej informacji o udziale w Amatorskim Wyścigu TPTD Super S Cup:

+48 604 145 514
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sponsor tytularny

Work Stuff

Partner technologiczny

ECU Master
Yokohama

Patronat medialny

Motowizja

Organizator

DRIVE SQUAD
ul. Modrzewiowa 3
64-320 Niepruszewo

tel. 604 145 514
e-mail: przemek@drivesquad.pl